KONST / Litografier / Färglitografi 14965335
nr 1496 5335
Kristian Krokfors
(f. 1952), Finland
Signerad, 1 / 50. Färglitografi, bildmått: 41x27 cm, yttermått inklusive ram: 63x48 cm
Kristian Krokfors, finländsk målare och grafiker född 1952.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 18:58:00
100 kr
150 kr
200 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Kristian Krokfors
Läs mer om Kristian Krokfors